Чи може дощова погода залякати справжніх поціновувачів велосипеду? Ясна річ - ні, і у неділю це спокійно довели учасники міського Велопробігу "Тисни на педалі" . Організатори: Спорткомітет і "Спорт для Всіх" разом з міською федерацією велоспорту за ініціативою найбільшого аматорського велоколективу #In_velo_veritas провели цей спортивний захід.

Після реально стислої і динамічної урочистої частини яку вели Начальник відділу спорту управління у справах сім'ї і молоді Валентина Коросько (Valentina Korosko) , директор КЗ "Спорт для всіх" Костя Павлюк і заступниця Голови міської федерації велоспорту Ольга Коваленко ми вирушили! На зупинці були проведені конкурси , вікторини і обіцяний майстер-клас. Два гранд-майстра велоспорту ЗМСУ Владимир Дюдя і МСМК Артем Теслер навчили як правильно виставляти висоту велосипедного сідла і показали основи велопосадки. Кожен бажаючий міг перевірити свої налаштування. Потім усі охочі долали два етапи вправ з фігурного володіння велосипедом.

Завершились активності загальним фото в стилі Критичної маси. заходу , що пройде вперше в нашому місті вже 25 травня. На завершення велопробігу усі отримали велоподарунки від організаторів, а саме : велобачки з знаменитих гонок і спеціальні велосипедні сумки "мюзетти" .

Vyacheslav Khmelnitsky професійні фото, а Сергей Байкалов відпрацював відеооператором. Захід завершено, але він точно був не одиничним і не останнім, бо ми любимо велосипед!